Przedszkolaki znów zagościły w naszej bibliotece!

Po „pandemicznej” przerwie wracają spotkania z przedszkolakami. W miniony tydzień Bibliotekę w Wieprzu odwiedziły dzieci z Publicznego Przedszkola w Wieprzu. Tematem spotkania było zapoznanie maluchów z biblioteką i książkami. Część z nich było wcześniej w naszej bibliotece ze swoimi rodzicami, ale dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta w tak magicznym miejscu pełnym książek. To było fantastyczne spotkanie, pełne radości, nauki i zabawy.

Zapraszamy przedszkolaki do wszystkich naszych filii tj. do Radziechów, Wieprza, Brzuśnika, Juszczyny i Bystrej. Doskonałą okazją do wizyty w bibliotece może być np. obchodzona w dniach 8-15 maja ogólnopolska akcja promowania czytelnictwa, bibliotek i bibliotekarzy, czyli „TYDZIEŃ BIBLIOTEK”, którego tegorocznym hasłem jest  „Biblioteka – świat w jednym miejscu”. Zapraszamy! ☺