Jak założyć konto w Wypożyczalni Academica

1. Do korzystania z Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych Academica uprawnione są osoby posiadające konto biblioteczne w Bibliotece w Radziechowach i jej wszystkich filiach.

2. Czytelnik chcący założyć konto otrzyma od pracownika biblioteki hasło do pierwszego logowania w systemie Academica , loginem jest numer karty bibliotecznej.

3. Przy pierwszym logowaniu do systemu Academica czytelnik jest zobowiązany do zmiany  otrzymanego hasła na własne oraz zapoznania się z Regulaminem Użytkownika Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych Academica.

UWAGA! Z publikacji chronionych prawem autorskim można korzystać tylko na terminalu dedykowanym Academice, znajdującym się w naszej bibliotece głównej w Radziechowach w godzinach pracy biblioteki. Pozostałe materiały można przeglądać na dowolnym komputerze z dostępem do internetu.